Horolezecký klub Mladá Boleslav
Výpis článků Vyhledávání Přidat nový článek  

hosting poskytl
BeeInside
doménu poskytl
horolezci.cz
pro HKMB
vytvořil
Tomáš Cerha

Výstavba fotbalového areálu na Radouči

Zobrazení pro tisk Editovat článek

Bigfoot, 31.10.2013

Věnujte, prosím, pozornost petici proti záboru plochy v těsném sousedství národní přírodní památky Radouč za účelem výstavby dalšího obřího fotbalového areálu.

Petici najdete na http://www.petice24.com/ne_zaboru_plochy_lesoparku_radouc. Zde naleznete také více informací včetně plánku zamýšleného umístění areálu.

Dne 6.11.2013 v 16 hodin se koná veřejné projednání této věci na Magistrátu města Mladá Boleslav. Celá věc je na spadnutí a pokud i vy cítíte, že účelem takového projektu není veřejné blaho, zkuste něco udělat, nejlépe hned. Podepište petici, šiřte tuto informaci, přijďte osobně na veřejné projednání.

Ukažme, že nejsme stádo, které si nechá líbit úplně všechno. K čemu další fotbalový areál ve městě, kde není ani plavecký bazén nebo horolezecká stěna? Navíc v místě unikátního, biologicky cenného společenství s výskytem řady ohrožených rostlinných i živočišných druhů? V oblíbené lokalitě využívané širokou veřejností k rekreačnímu sportu i relaxaci? To vše nyní za jásotu tribun a záře reflektorů?

Diskuse Počet příspěvků: 0 Přidat komentář
Nejaktuálnější zprávy
Nejnovější články
Nejčtenější články
Srub na Aljašce
14145 přečtení
Aljaška 2001
3491 přečtení
Do knihovny přibylo
Sumarizace
Zpravodaj: celkem 127 zpráv
nejaktivnější: Miláno (52)
Články: celkem 91 článků
nejaktivnější: Miláno (14)
Knihovna: celkem 119 titulů
nejaktivnější: Pája (kat) (43)