Horolezecký klub Mladá Boleslav
Uživatel nepřihlášen přihlásit kompletní zobrazení

Výstavba fotbalového areálu na Radouči

Editovat článek

Bigfoot, 31.10.2013

Věnujte, prosím, pozornost petici proti záboru plochy v těsném sousedství národní přírodní památky Radouč za účelem výstavby dalšího obřího fotbalového areálu.

Petici najdete na http://www.petice24.com/ne_zaboru_plochy_lesoparku_radouc. Zde naleznete také více informací včetně plánku zamýšleného umístění areálu.

Dne 6.11.2013 v 16 hodin se koná veřejné projednání této věci na Magistrátu města Mladá Boleslav. Celá věc je na spadnutí a pokud i vy cítíte, že účelem takového projektu není veřejné blaho, zkuste něco udělat, nejlépe hned. Podepište petici, šiřte tuto informaci, přijďte osobně na veřejné projednání.

Ukažme, že nejsme stádo, které si nechá líbit úplně všechno. K čemu další fotbalový areál ve městě, kde není ani plavecký bazén nebo horolezecká stěna? Navíc v místě unikátního, biologicky cenného společenství s výskytem řady ohrožených rostlinných i živočišných druhů? V oblíbené lokalitě využívané širokou veřejností k rekreačnímu sportu i relaxaci? To vše nyní za jásotu tribun a záře reflektorů?

Diskuse Počet příspěvků: 0 Přidat komentář