Horolezecký klub Mladá Boleslav
Členové HKMB Ostatní uživatelé Registrace  

hosting poskytl
BeeInside
doménu poskytl
horolezci.cz
pro HKMB
vytvořil
Tomáš Cerha

Členové :: Registrace nového uživatele

Registrací získáte uživatelské jméno a heslo, které potom budete moci použít pro přístup k chráněným činnostem, jako např. publikování článků, vkládání zpráv a knížek do knihovny apod. Dále registrací získáváte možnost přihlásit se k odběru aktuálních zpráv ze života oddílu e-mailem. Registrovat se také můžete, pokud jen chcete dát ostatním členům oddílu o sobě vědět, aby vás mohli v případě potřeby kontaktovat apod. Registraci mohou získat i nečlenové HKMB.

Vyplněním tohoto formuláře budou vaše osobní data zapsána do databáze, ale fungovat váš účet začne až po schválení administrátorem.

Veškeré informace, které zde vyplníte budou použity výhradně pro potřebu stránek Horolezeckého klubu Mladá Boleslav. Mějte však na paměti, že tyto informace jsou volně dostupné komukoliv v Internetu...

Věnujte prosím pozornost nápovědě vpravo u každého políčka. Údaje označené hvězdičkou jsou povinné.

Přihlašovací údaje
Osobní údaje
*
Přihlašovací jméno slouží společně s heslem k ověření vaší totožnosti. Tímto jménem se budete serveru prokazovat, pokud budete provádět činnosti, které jsou povoleny jen registrovaným členům. Přihlašovací jméno nesmí obsahovat mezery, znaky s diakritikou, velká písmena ani jiné speciální znaky. Doporučuje se použít vlastní příjmení nebo přezdívku zapsanou malými písmeny bez háčů a čárek (takže např. "novak"). Přihlašovací jméno již nelze později měnit.
*

Heslo bude sloužit k ověření vaší totožnosti. Heslo můžete později změnit, ale předtím se budete muset prokázat znalostí hesla původního, takže si heslo dobře zapamatujte. Heslo může obsahovat libovolné znaky. Heslo musíte zapsat dvakrát (jednou do každého z políček), aby byly odhaleny případné překlepy. Při psaní hesla si zkontrolujte nastavení klávasnice (CapsLock, čeština, qwerty/qwertz apod.).
*
To, co máte v občance. Kdo nemá občanku, zeptá se maminky, nebo tatínka.
*
Tady platí to, co pro jméno.

Přezdívka není povinná, ale doporučujeme ji vyplnit.
Nechte zatržené jen pokud jste platným členem Horolezeckého klubu Mladá Boleslav.
Kontaktní údaje

Adresa elektronické pošty. Není sice povinná, ale přesto je vhodné ji vyplnit. Při zobrazení na stránkách jsou všechny adresy chráněny před zneužitím, takže se nemusíte bát nevyžádané pošty (spamu). Pokud budete chtít odebírat upozornění na nové zprávy a články, adresu vyplnit musíte.

Zde můžete vyplnit svou domovní adresu.

Zde můžete vyplnit své telefonní číslo. Pokud máte čísel více, můžete uvést každé na zvláštní řádek včetně komentáře.

Pokud máte svou internetovou domovskou stránku, vyplňte zde její adresu. Odkaz potom bude uveden na vaší osobní stránce na tomto serveru.
Volby
Tato volba umožňuje přihlášení k odběru e-mailových upozornění na nové články, zprávy ve zpravodaji a další novinky související s provozem tohoto webu.